Lietuvos žaliųjų partija artėjančiuose rinkimuose siūlys sprendimus, o ne pažadus

  • Post category:Naujienos

Savaitgalį Kaune vykusiame Lietuvos žaliųjų partijos tarybos narių susirinkime patvirtintas partijos dalyvavimas artimiausiuose Europos Parlamento bei savivaldybių tarybų rinkimuose, pristatytos rinkiminės programos gairės.

„Nors veikiame dar tik kelis metus, tačiau visuomenės pasitikėjimas mūsų partija nuolat kyla, jaučiame ne tik žmonių paramą, bet ir matome, kad galime įdėti svarų indėlį į regioninį vystymąsi ne tik veikdami savivaldybių lygmenyje, bet ir Europos Parlamente. Todėl šiuo metu įvairiuose Lietuvos miestuose vyksta mūsų skyrių stiprinimas, o artimiausiais mėnesiais paaiškės ir partijos iškelti kandidatai, turintys visas kompetencijas atstovauti Lietuvos interesus Europos Parlamente“, – sakė Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas, Seimo narys Linas Balsys.

Jis taip pat pažymėjo, kad partija ir toliau kryptingai dirbs neišsižadėdama savo ideologijos, paremtos darniu vystymusi bei žaliosios ekonomikos principais, ir siūlydama konkrečius sprendimus, o ne pažadus.

„Partijos stiprybė – jos žmonės, tarp kurių yra daugybė kompetentingų įvairių sričių ekspertų. Jų dėka Energetikos ministerijai esame pristatę Nacionalinės energetikos strategijos be atominės elektrinės gaires, Aplinkos ministerija supažindinta su mūsų siūlomu efektyvesniu atliekų tvarkymu, kuris padėtų sumažinti šiukšlių, iškeliaujančių į sąvartynus, kiekį, skatintų gyventojus rūšiuoti. Teigiamų pokyčių Lietuvos energetikoje, aplinkosaugoje, žmonių gyvenime siekiame tobulindami ir teikdami svarstymui Seime Lietuvos gyventojams svarbius įstatymus. Mes Lietuvą matome kaip europietišką valstybę, kuri gali tapti nepriklausoma nuo iškastinio kuro, rusiškų dujų bei užsitikrinti energetinį saugumą plėtojant ne atominę, o atsinaujinančią energetiką, kurios potencialas Lietuvoje yra didžiulis“, – teigė L. Balsys.