Sveikiname Vokietijos Žaliųjų partiją su sėkme Šiaurės Reino-Vestfalijos žemės rinkimuose

  • Post category:Naujienos

Vokietijos Reino-Vestfalijos žemėje 2012 gegužės 13 d. vykę rinkimai buvo išties labai sėkmingi Vokietijos žaliųjų partijai.

Nuoširdžiai sveikiname kolegas su patirta sėkme ir kylančiais reitingais. Tikimės, kad ilgą istoriją turinti ir gausi Vokietijos žaliųjų partija ir toliau sėkmingai dalyvaus rinkimuose.

Plačiau apie 2012 m. rinkimų rezultatus Vokietijoje skaitykite: http://en.wikipedia.org/wiki/North_Rhine-Westphalia_state_election,_2012

“Centro kairės socialdemokratai (SPD), kuriems vadovauja populiari dabartinė  žemės premjerė Hannelore Kraft ir kurie dirbo Šiaurės Reino-Vestfalijos mažumos  koalicijoje su žaliaisiais, gavo daugiau kaip 38 proc. balsų, rodo preliminarūs  rezultatai.

Abi šios partijos tikriausiai vėl formuos koaliciją, tik šį kartą – jau  daugumos.

Iškilusi Piratų partija tęsia pergalių virtinę – ji gavo daugiau kaip 7 proc.  balsų ir pirmą kartą pateko į šios žemės parlamentą. Nuo rugsėjo ji jau pateko į keturių žemių parlamentus.

Balsavimas Šiaurės Reine-Vestfalijoje buvo treti regioniniai rinkimai  Vokietijoje per aštuonias savaites ir įvyko savaitė po to, kai A.Merkel centro  dešiniųjų koalicija prarado valdžią Šlėzvige-Holšteine.

Per federalinius rinkimus, kurie turi įvykti 2013 metų pabaigoje, A.Merkel  ketina kovoti dėl trečios kadencijos kanclerės poste.”

Šaltinis: http://www.delfi.lt/news/daily/world/amerkel-partija-patyre-rimta-nesekme-svarbiame-regione.d?id=58711537#ixzz1uv1Cqgqw