
Ieva Budraitė: kokio aplinkos ministro reikia Lietuvai – ir kokio nebegalime sau leisti?
Miškas neturi lobisto. Upė neturi pažįstamų ministerijose. Ateities kartos negali ateiti į Vyriausybės posėdį ir paprašyti palankesnio sprendimo. Todėl valstybėje egzistuoja Aplinkos ministerija. Tam, kad šalia garsiausių ir stipriausių interesų – statybų, pramonės, išteklių naudojimo – būtų atstovaujamas ir tas interesas, kuris dažniausiai neturi nei pinigų, nei įtakos: švari aplinka,

