You are currently viewing Seimo narys L. Balsys gyrė Lazdijų partiečius

Seimo narys L. Balsys gyrė Lazdijų partiečius

  • Post category:Naujienos

a

Lazdijų rajone savaitgalį lankęsis Lietuvos žaliųjų pirmininkas, parlamentaras Linas Balsys negailėjo pagyros žodžių savo bendraminčiams. 

Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas L. Balsys (dešinėje) Lazdijų skyriaus pirmininkui A.Dimšai įteikė padėkos raštą už sėkmingą pirmąjį startą vietos rinkimuose.

„Lazdijų skyrius, nors ir nelaimėjo nei vieno mandato savivaldybės taryboje, pasirodė labai šauniai – kaip sakau, su kaupu nei tikėjomės. Rinkėjų pasitikėjimas suteikia mums teisę siūlyti savo patirtį ir idėjas ir rinkimų laimėtojams. Pavyzdžiui, Žaliųjų partija savivaldybėse galėtų turėti patarėjų ar konsultantų postus, ir patarinėti kad ir darniosios plėtros, atsinaujinančių energetinių išteklių, alternatyviosios energijos, daugiabučių renovacijos, vaikų maisto saugos klausimais. Turime pakankamai kvalifikuotų partiečių skyriuose visoje Lietuvoje“, – sakė L.Balsys.

Praėjusią kadenciją Lazdijų rajono mero patarėjo pareigas ėjo Žaliųjų partijos Lazdijų skyriaus vicepirmininkas ir vienas iš šiemetinių savivaldos rinkimų lyderių Rytis Saladinskas.

Ar triuškinamai rinkimus laimėję konservatoriai pasiliks jį ir sekančiai kadencijai – neatskleidžiama.

„Mes ne postų siekiame, o skleisti savo „žaliąją patirtį“ savivaldybės gyventojams ir padėti ją įgyvendinti išrinktiesiems politikams“, – sako Lietuvos žaliųjų partijos Lazdijų skyriaus pirmininkas Algirdas Dimša.