You are currently viewing Prie Lietuvos žaliųjų partijos prisijungė prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius

Prie Lietuvos žaliųjų partijos prisijungė prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius

  • Post category:Naujienos

Žinomas teisininkas, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto profesorius, habilituotas teisės daktaras Vytautas Nekrošius papildė Lietuvos žaliųjų partijos gretas.

Profesorius yra itin nusipelnęs kuriant ir plėtojant nacionalinės teisės sistemą: dalyvavo rengiant LR civilinio proceso kodeksą, Teismų, Antstolių, Advokatūros ir Notariato įstatymus bei jų pataisas. V. Nekrošius buvo apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai” Riterio kryžiumi. Būdamas 32 metų prof. V. Nekrošius tapo jaunausiu Lietuvos aukštųjų mokyklų dekanu, 36 metų jis tapo jauniausiu Lietuvos mokslų akademijos (LMA) nariu ekspertu, o 41 -erių –  jauniausiu LMA tikruoju nariu.

Profesorių Vytautą Nekrošių prisijungus prie Lietuvos žaliųjų partijos sveikina partijos pirmininkas Remigijus Lapinskas. Jo teigimu, profesoriaus prisijungimas dar labiau sustiprins partiją ir jos galimybes teikti siūlymus švietimo, aukštojo mokslo, teisės ir teisėtvarkos, politikos ir kitose susijusiose srityse.

Apie LŽP augimą byloja ne tik nauji veidai partijos gretose, bet ir sparti partijos plėtra visos Lietuvos mastu – vien vasario mėnesį įkurti skyriai Tauragėje bei Vilniaus rajone, kovo mėnesį planuojamas Kaišiadorių, o balandį – Jonavos skyriaus steigimas.

Naudojama Respublika.lt portalo nuotrauka.