Balandžio 26 d., antradienį, 14 val. kviečiame į teatralizuotą protesto eiseną nuo Seimo iki Kudirkos aikštės.
Protesto prieš AE statybas eisena Vilniuje
- Post published:2011-04-23
- Post category:Naujienos
You Might Also Like
LŽSP reitingai facebook’e puikūs
Klaipėdiečiai protestuoja prieš šiukšlių deginimą
,,Lietuvos žaliųjų sąjūdžio“ steigiamasis suvažiavimas jau kovo 20 d.
Augalai – perspektyva alternatyviai energetikai
L.Balsys sieks Seimo nario mandato, jo vadovaujamam institutui – 100 tūkst. litų „Achemos grupės“ parama
Antiatominė akcija – piketas
Politinės partijos „Lietuvos žaliųjų sąjūdis“ pareiškimas dėl Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimo įstatymo projekto
LIETUVA SIEKIA, KAD KALININGRADO AE POVEIKIO APLINKAI VERTINIMAS BŪTŲ ATLIEKAMAS PAGAL TARPTAUTINIUS REIKALAVIMUS
Falkas Bayeris. Saugus branduolinio kuro atliekų laidojimas yra neįmanomas
This Post Has 2 Comments
Comments are closed.
Na manau nereikia pergyvent dėl to kad lietuviai bando pastatyt atominę, vis tiek nepastatyt ( greičiau išvogs, pasidalins ir vaizduos kad bando pastatyt :)) kitas dalykas kaimynai kurie yra neprognozuojami. O kadangi mes, ne tik nieko nesugebam savo darže, tai yra pavojinga..labai pavojinga..žadės, prižadės kad neleisim, neduosim…o tuo tartu išdygs du stominiai grybai šalia Lietuvos…gaila liks tada emigruot, kai tūkst. Lt – vių dabar emigruoja, ir nebeliks Lietuvėlės.. gaila..
hey hey hey… kur galima butu rasti nuotraukas is eisenos?!