Referendumas bus. Mes laimėjom,- Seime šaukė žaliųjų jaunimas

Šiandien, liepos 16 d., LR Seimas priėmė nutarimą rengti patariamąjį referendumą dėl Visagino atominės elektrinės.

Svarstymo metu Žaliųjų sąjūdžio ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungos jaunimas drauge stebėjo Seimo posėdį suformavę užrašą “UŽ REFERENDUMĄ”. Referendumą palaikančio žaliųjų jaunimo skaičius salės balkone šįkart nenusileido Visagino moksleiviams, kuriuos atlydėjo Visagino merė.

“Tai maža visos žaliųjų bendruomenės pergalė. Šis Seimo sprendimas reiškia, kad atkakliausi ir labiausiai užsispyrę Lietuvos piliečiai vis tik gali priversti valdančiuosius liautis buldozeriu stumti visai Tautai svarbius sprendimus”,- po Seimo posėdžio sakė Žaliųjų sąjūdžio narys Artūras Daubaras.

Seimo narių sprendimą pasitarti su juos renkančiais piliečiais Žaliųjų sąjūdžio jaunimas sutiko plojimas ir džiaugsmo šuksniais. Balkone pasirodė užrašas “Ačiū už sąmoningumą”.

Prieš Seimo posėdį žalieji dalyvavo BNS centre surengtoje Baltarusijos, Rusijos ir Lietuvos anti-atomininkų konferencijoje, kurią iniciavo Lietuvos sąjūdis.

Susitikimo metu Lietuvos ir Baltarusijos žalieji nutarė stiprinti bendradarbiavimą, kad generalinė sutartis dėl elektrinės finansavimo tarp Baltarusijos ir Rusijos nebūtų pasirašoma.

Kontaktai:
+370 698 20559