Pirmuoju smuiku grieš ,,Greenshow 2011’’

  • Post category:Naujienos


2011 m . kovo mėn. 25-27 d. prekybos ir pramogų centre ,,Ozas‘‘ šurmuliuos pirmoji Lietuvoje tarptautinė, specializuota ekologiškų, natūralių, draugiškų aplinkai produktų ir aplinkosaugos paroda “Greenshow 2011”. Parodos organizatoriai: UAB “AKS sistemos” ir VšĮ “Saugūs namai žada unikalią galimybę iš arti susipažinti su eko idėjomis ir eko gyvenimo būdu. Eko verslas turi būti gyvas – viena iš parodos krypčių pagalba užmezgant tvritus kaimyninius ir regioninius ryšius: tiek vietinėje Lietuvos rinkoje, tiek užsienyje (Latvija, Baltarusija, Rusija ir kt.).

,,Greenshow 2011” – užkulisiai iš arti

,,Greenshow 2011’’ – ne tik prekių logotipų paroda – tai ekologiškos kultūros, ekologinio gyvenimo būdo paroda, kur vitrinose rasite visa, kas drąsiai gali puoštis ženklu ,,draugiškas aplinkai‘‘. Neabejojama, kad ,,Greenshow 2011’’ pritrauks tikslinius, ekologiškais produktais, aplinkosauga ir alternatyvios energijos šaltiniais besidominčius vartotojus, prekybininkus, svečius iš Baltarusijos, Latvijos, Kaliningrado srities. Paroda yra unikalus pjedestalas, kur net ir maža eko įmonė lygiomis teisėmis galės pristatyti savo produkciją bei turės galimybę susirasti verslo partnerius. Parodos dalyviai drauge kurs eko kultūrą – ,,Greenshow 2011’’ neabejotinai bus puiki vizitinė kortelė bet kuriam prekės ženklui. Penkiasdešimtyje stendų ir paviljonų vyks produktų, imonių pristatymai, degustacijos, akcijos ir pasirodymai – visa tai bus tikra spalvinga eko konfeti vartotojams. Šiuo metu savo dalyvavimą jau patvirtino žinomi prekių ženklai kaip Ecoland (kosmetika); Lacrima (kosmetika); Ekodovanos, Axon (raštinės reikmenys); Jauku (namų apyvokos reikmenys); Rasakila, Elfų namai, Sveiki produktai; Awiete; Žirnio krautuvėlė; Ekokolekcija; Eko123; EkoBanga; Nimfali; eCito (automobiliai); Tokvila (Toyota PRIUS, AURIS automobiliai); NewSun, SmartEnergy (saulės kolektoriai, alternatyvi energija).

Ką siūlo ,,Greenshow 2010’’ paprastam vartotojui

Prekybos ir pramogų centre ,,Ozas‘‘bus suformuotos atskiros erdvės – paroda bus suskirstyta į atskiras zonas: “Grožio zona” (ekologiška/natūrali kosmetika kūno priežiūros ir higienos reikmenys, dekoratyvinė kosmetika, kosmetikos priemonių pristatymai, bandymai, kosmetologų paslaugos), “Švaros zona” ( valymo priemonės buitiniai valikliai, namų priežiūros priemonės, automobilių priežiūros reikmenys), “Namų zona” (Ekologiški audiniai, drabužiai, patalynė), “Alternatyvios energijos zona” (Hibridinių ir elektrinių transporto priemonių pristatymai, statybinės medžiagos), “Maisto zona” (vyks mugė, ekologiško maisto produktų degustacijos, gamybos procesų pristatymai, folkloro ir tautinio paveldo išsaugojimo renginiai), “Vaikų zona” (Kosmetika, higienos ir priemonės vaikams, priemonės kūdikiams, žaislai). Mažieji parodos lankytojai galės dalyvauti elektra varomų modelių varžybose, o jų tėveliai ir vyresni parodos lankytojai galės iš arti apžiūrėti elektra varomus ir hibridinius automobilius, motorolerius, dalyvauti pristatymuuse ar net patys išbandyti vieną ar kitą transporto priemonę. Didelis dėmesys bus skirtas alternatyvios energetikos atskiroms šakoms ir kryptims. Tikimasi, kad renginio metu bus pristatyta ir nemažai aplinkosaugos projektų. Parodos metu vyks konferencijos paskaitos ekokultūros ir aplinkosaugos temomis. Geriausių ekologiškų produktų gamintojų ir įdomiausių bei vertingiausių aplinkosaugos projektų lauks „Ekologiško gaminio“ ir „Geriausio žalio projekto“ apdovanojimai. Gerą nuotaiką padės sukurti ,,gyva‘‘ muzika iš pirmų lūpų – muzikinių kolektyvų pasirodymai.

Dalyvavimo ,,Greenshow 2011’’ sąlygos

Visi norintys pristatyti, populiarinti ar pardavinėti savo produktus parodoje ,,Greenshow 2011’’ turėtų kreiptis į parodos organizatorius (info@saugusnamai.eu). Mažiausias nuomojamas plotas yra 6 kv.m. Renginio metu visoje parodos zonoje veiks nemokamas spartus interneto ryšys. Apie parodą, jos pagrindinius dalyvius ir parodos tematiką bus plačiai skelbiama žiniasklaidoje, per audio-vizualines informavimo priemones. Planuojama, kad parodoje dalyvaus 40-50 įmonių ir organizacijų. Numatomas lankytojų srautas – 10’000 – 13’000. Tikimasi, kad ,,Greenshow 2011’’ taps kasmetiniu, garsiu ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, ekologiškos kultūros ir sveikos gyvensenos pristatymu plačiajai visuomenei. Daugiau apie parodą ,,Greenshow 2011” galite sužinoti www.saugusnamai.eu.