L. Balsys: „Sveikiname Vyriausybę pritarus Metropoliteno koncesijos įstatymo projektui“

  • Post category:Naujienos

Lietuvos žaliųjų partija palankiai įvertino Vyriausybės pritarimą parlamentarų parengtam Vilniaus Metropoliteno koncesijos įstatymo projektui.  

Vienas iš įstatymo iniciatorių, Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas Linas Balsys sveikina vyriausybės žingsnį, kuris atveria galimybę įstatymo svarstymams Seime. Pasak L. Balsio, įgyvendinus metro projektą, Vilniaus miestas ir jo gyventojai pajustų didelę socialinę bei ekonominę naudą.

„Ekologiška, efektyvi ir moderni transporto sistema Vilniui itin reikalinga. Lengvasis metro padėtų išspręsti tokias įsisenėjusias miesto problemas, kaip automobilių spūstys piko metu, oro tarša, automobilių sukeliamas triukšmas. Taip pat nauja transporto sistema turėtų teigiamą įtaką miesto socialinei raidai, gyventojams iš tokių tolimesnių Vilniaus mikrorajonų, kaip Pilaitė būtų paprasčiau ir greičiau pasiekti centrą, atgytų ir aktyviau plėstųsi miesto miegamieji rajonai“, –  sakė Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas.

Pasak L. Balsio, pastatytos lengvojo metro linijos pritrauktų ir ilgalaikių, kelis milijardus siekiančių užsienio investicijų.