You are currently viewing L. Balsys: Apie tai, kas skatina nupjauti dujų vamzdžius

L. Balsys: Apie tai, kas skatina nupjauti dujų vamzdžius

  • Post category:Naujienos

lrytas

ENERGETIKOS MINISTRAS SIEKIA SGD TERMINALO IR NESUGEBANČIOS DIRBTI, BET PRIVILEGIJUOTOS ĮMONĖS „LITGAZ“ KAŠTUS PERKELTI ANT PENSININKŲ IR VIENIŠŲ MAMŲ PEČIŲ.

Ant visų mūsų pečių, iš tikrųjų, bet labiausiai nukentės tie pensininkai, kurie negauna kompensacijų (dauguma), jaunos šeimos, neturinčios didelių pajamų, vienišos mamos ir kiti dori, bet neturtingi žmonės. Taip, terminalas yra politinis projektas ir nepriklausomybės nuo Gazprom garantas. Niekas su tuo nesiginčija. Bet tai neatleidžia komercinę veiklą vykdančių valstybinių įmonių nuo pareigos protingai vykdyti ūkinę veiklą ir garantuoti, jog sugebės patys išsilaikyti, nemelžiant mokesčių mokėtojų! Tai įmanoma. „Lietuvos energija“ , kuriai priklauso pagrindinės energetikos įmonės, galėtų atsisakyti dividendų, juos skiriant terminalo išlaikymui, arba, nustoti „subsidijuoti“, pvz., Austėjos Landsbergienės privačių darželių tinklą.

Apie „Independence” pompastiškumą, bandymus paslėpti energetikos aferas, ir kaip išspręsti problemą – gyvas pokalbis Lietuvos Ryto TV studijoje su Daiva Žeimyte . Dvi laidos dalys:

(I d.) http://tv.lrytas.lt/?id=14454395441443911895%3Futm_source%3DlrHeader&utm_campaign=lrHeader&utm_medium=lrHeaderSwiper

(II d.) http://tv.lrytas.lt/?id=14454398121444619444%3Futm_source%3DlrHeader&utm_campaign=lrHeader&utm_medium=lrHeaderSwiper