www.delfi.lt: L.Balsys siūlo naikinti atominės elektrinės įstatymus

  • Post category:Naujienos

Seimo narys ir Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas Linas Balsys antradienį Seimui pateikė įstatymų projektus, kurie siūlo negaliojančiais pripažinti Atominės elektrinės įstatymą ir jį lydinčiuosius teisės aktus.

„Aš šį darbą pradėjau jau praeitos kadencijos Seime ir, mano supratimu, šis darbas yra pirmas darbas, kurį Seimas turi atlikti, nes tas mėnuo laiko, kuris turi praeiti po referendumo sprendimo priėmimo, jau yra praėjęs. Tai yra mano politinis įsipareigojimas rinkėjams ir aš stengiuosi tą patį pirmą darbą padaryti kaip priklauso įstatymų srityje, nes tiktai taip, mano įsitikinimu, galima referendumo valią įgyvendinti“, – teigia L. Balsys.

L.Balsys sakė žinantis, kad Seime planuojama sukurti specialią darbo grupę, kuri spręs, ką daryti su referendumo rezultatais – apie tai antradienį kalbėjo Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas.

„Darbo grupė gali svarstyti, bet aš manau, kad tiesiausias ir geriausias kelias, nesiekiant kaip nors užvilkinti arba apeiti tautos valią, tai drąsiai, pilietiškai teikti pataisas visų įstatymų, kurie buvo priimti dėl atominės elektrinės statybos, – sako jis. – Dabar reikia tiesiog priimti įstatymus, kad dėl referendumo sprendimo visi šitie įstatymai nustoja galios, tai yra visai paprasta, o ką ten galima svarstyti, tai aš nelabai žinau, žmonės savo nuomonę pasakė.“

Visą tekstą rasite:  http://verslas.delfi.lt/energetika/lbalsys-siulo-naikinti-atomines-elektrines-istatymus.d?id=60095335#ixzz2DWWZ01lJ