You are currently viewing Prieš tiltą Vilniaus Vingio parke kovojama peticija – NE viešajam transportui
Vilniaus Vingio parkas i¨ pauk¨?io skryd¸io.

Prieš tiltą Vilniaus Vingio parke kovojama peticija – NE viešajam transportui

vieta-kur-bus-nutiestas-naujas-kelias-ir-pastatytas-vingio-tiltas-574d5c82369bc

Beveik 900 parašų surinkti per kelias dienas. Taip sekėsi parašų po peticija „NE automobilių transportui skirto tilto statybai per Vingio parką!“ rinkėjams. Pasak idėjos tokį tiltą statyti priešininkų, reikalaujama, kad naujasis tiltas būtų skirtas tik pėstiesiems ir dviratininkams. O tam būtina peržiūrėti teritorijos detalųjį planą.

Peticija, po kuria rinkti parašai, buvo adresuota Vilniaus savivaldybės merui Remigijui Šimašiui, administracijos direktorei Almai Vaitkunskienei, Vilniaus m. savivaldybės miesto planavimo ir plėtros komisijai ir Vilniaus m. savivaldybės tarybos peticijų komisijai.

Reikalauja korekcijų Sprendimo projektas, pagal kurį Vilniaus tarybai siūloma pritarti Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Peticijų komisijos išvadai – tenkinti Lietuvos žaliųjų partijos peticijoje „NE automobilių transportui skirto tilto statybai per Vingio parką“ išdėstytus reikalavimus ir siūlymus, atsidūrė ir šios savaitės Vilniaus tarybos posėdžio darbotvarkėje, tačiau kiek vėliau paaiškėjo, kad posėdis nukeltas. Reikalavimai ir siūlymai tėra du: atlikti detalaus plano, sujungsiančio LITEXPO parodų rūmus su Vingio parku, koregavimą statant tik pėsčiųjų ir dviračių eismui pritaikytą tiltą ir rasti būdų išspręsti transporto srautų problemas prie LITEXPO.

Negalima leisti, jog jų ir gamtos sąskaita būtų sprendžiamos transporto valdymo problemos ar tenkinami prekybininkų interesai“, – rašoma peticijoje.

Pasak peticijos autorių, tarp LITEXPO ir Vingio parko planuojamas statyti tiltas, skirtas automobilių transportui, kelia grėsmę geriausiai aktyviam poilsiui pritaikytai žaliajai teritorijai Vilniaus mieste.

Šaltinis 15min.lt: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/pries-tilta-vilniaus-vingio-parke-kovojama-peticija-ne-automobiliu-transportui-56-647915