Linas Balsys: Žemės dienos proga raginu politikus savo sprendimais nenualinti Lietuvos žemės

  • Post category:Naujienos

Minint Pasaulinę Žemės dieną, Seimo narys, Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas Linas Balsys, dalyvaujant Seimo Aplinkos apsaugos komiteto ir kitiems Seimo nariams, Nepriklausomybės aikštėje prie Lietuvos Respublikos Seimo  iškėlė Žemės vėliavą.

Sveikindamas visus susirinkusius į šventę, L. Balsys pabrėžė, kad Pasaulinę Žemės dieną  turime puikią progą susimąstyti ne tik apie planetą Žemę, bet  ir apie mūsų šalies žemę: savo kaimą, savo miestą ar miestelį, kuriuose visi gyvename.

“Keldamas Žemės vėliavą, šios ypatingos dienos proga, noriu palinkėti  mums, politikams, kad  priimdami svarbius sprendimus,  turėtume šią plevėsuojančią Žemės vėliavą savo širdyse. Priimkime tokius sprendimus, vykdykime tokią ekonominę veiklą, kad ateinančios kartos nesusidurtų su mūsų paliktomis problemomis, skolomis ir su nualinta Lietuvos žeme. Išsaugokime tai, kas visiems mums svarbiausia – švarų orą, vandenį, dirvožemį ir gyvąją gamtą, plėtokime žaliąją ekonomiką“, – sakė Seimo narys.

Jau tapo tradicija, kad Aplinkos apsaugos komitetas Pasaulinę Žemės dieną kviečia paminėti iškilmingu renginiu.

Šventės dalyvius dainomis džiugino Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos auklėtiniai.

Pasaulinė Žemės diena – pavasario lygiadienio, bundančios gamtos ir grįžtančių sparnuočių šventė. Žemės diena suvienija žmones bendram rūpesčiui dėl mūsų visų namų.

 

© Nuotraukos iš http://photo.lrs.lt, Seimo kanceliarija, 2013