Lietuvos žaliųjų partijos skyrius – nuo šiol ir Molėtų rajone

Molėtų skyrius

Ketvirtadienį Giedraičiuose susibūrę aktyvūs rajono gyventojai įsteigė Lietuvos žaliųjų partijos Molėtų rajono skyrių.  Jo vadovu išrinktas ekologinio ūkininkavimo idėjas puoselėjantis Dominykas Žilys.

Steigiamajame Molėtų rajono skyriaus renginyje dalyvavęs Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas, Seimo narys Linas Balsys pasidžiaugė, jog vis atsiranda aktyvių žmonių, norinčių į gerą pakeisti savo gyvenamąją vietovę.

„Žaliasis požiūris į ekonomiką, socialinį teisingumą, sveikatos apsaugą, naujų darbo vietų kūrimą yra pamatinė mūsų ideologijos dalis, kurią, Seime įgyvendiname teikdami svarbias įstatymo pataisas. Į mus ne kartą kreipėsi Molėtų rajono gyventojai, kad padėtume spręsti vietos problemas, todėl džiaugiuosi, kad į Lietuvos žaliųjų partijos gretas įsiliejo būrys aktyvių, neabejingų mūsų idėjoms žmonių ir šiame rajone įkūrė mūsų skyrių. Esu tikras, jog su jų pagalba, veikdami vietiniame lygmenyje, galėsime nuveikti dar daugiau. Tik bendru darbu galime pasiekti, kad Lietuvoje galėtume gyventi oriai, ateities kartoms nepaliktume ekologinių problemų, rūpintumės aplinka, kovotume už socialinį teisingumą, padorias algas, normalias pensijas ir kurtume gerovę čia, rajone“, – sakė Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas, Seimo narys Linas Balsys.

Prisijungti prie Lietuvos žaliųjų partijos Molėtų skyriaus veiklos kviečiami visi rajono problemoms neabejingi gyventojai. Dėl prisijungimo prie veiklos kviečiama kreiptis e. paštu avieciusala@gmail.com arba tel. nr. 865364803