Gintautas Sodaitis: Į seimo nario pareigas su spręstinų Prienų problemų sąrašu

Žaliųjų sąjūdžio kandidatas Prienų – Birštono vienmandatėje rinkimų apygardoje Gintautas Sodaitis nuo penktadienio kasdien susitinka su vietos gyventojais. Jau įvyko keturi susitikimai su Išlaužo, Prienų, Šilavoto, Klebiškio bendruomenėmis. Susitikimų metu kalbama apie vietos problemas. Gintautas sako šiuos skaudulius gerai žinantis, tačiau susitikimai su vietos bendruomene leidžia pristatyti žaliųjų siūlomus kelius situacijai taisyti. Be to, kartais ir patys diskusijų dalyviai atsineša gerų pasiūlymų, kuriuos Gintautas ketina pasiūlyti žaliųjų sąjūdžio komitetams ir Prienų raj. skyriui.

Susitikimuose su bendruomenė Gintautas taip pat atlieka apklausą. Dalyviai prašomi anoniminėje anketoje užrašyti 5 skubiausiai spręstinus klausimus. Aplankius visas Prienų raj. bendruomenes, Gintauto iniciatyva, padedant VGTU dr. Rūtai Simanavičienei bus sudarytas “Prienų raj. bėdų penketukas” . Tyrimo rezultatai bus viešinami regiono laikraščiuose “Gyvenimas” ir “Kvitrina” bei įteikti Prienų – Birštono vienmandatėje išrinktam Seimo nariui. Gintautas tikisi, kad nepaisant to, kas laimės šiuos rinkimus, atliktas tyrimas duos naudos Prienų raj. gyventojams.

“Kol kas gyventojai dažniausiai mini servitutinių ir regioninių kelių itin prastą būklę ir nedarbą kaip skubiausiai spręstinus klausimus” – sakė Gintautas Sodaitis.

Artimiausi susitikimai su Gintautu Sodaičiu:
rugsėjo 25 d. 16 val. Išlaužo seniūnijos salė:
rugsėjo 25 d. 1:30 val. Veiveriai;
rugsėjo 26 d. 18 val. Jiezno kultūros centras:
rugsėjo 29 d. 17 val. Prienų kultūros centras.

Gintauto Sodaičio susitikimų su Prienų raj. bendruomenėmis akimirkos http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151174465599443.471443.49318194442&type=1

Daugiau informacijos:
administracija@lzsp.lt
+370 675 919 42