Druskininkų žalieji lankėsi Alytaus vaikų globos namuose

Paskutinę šių metų rudens dieną Lietuvos žaliųjų partijos Druskininkų skyriaus nariai lankėsi Alytaus vaikų globos namuose.

Šis vizitas buvo iš anksto suplanuotas ir suderintas su Alytaus vaikų globos namų direktoriumi Romučiu Žebuoliu, kuris kartu su nuolat nepailstančiu Alytaus vaikų globos namų personalu net ir nedarbo dieną (šeštadienį) mūsų maloniai laukė atvykstant.

Tik nuvykę į šiuos globos namus pamatėme, kad Alytaus vaikų globos namų pastato išorės apšiltinimo ir renovacijos darbai jau juda į pabaigą, tas iškart nuteikė teigiamai, nes žinojome, kad daugelio užmiršti vaikai šią žiemą sutiks šiltai ir jaukiai. Mus pasitiko aktyvios budinčiosios merginos ir labai draugiškas pedagogų kolektyvas.

Lietuvos žaliųjų partijos Druskininkų skyriaus pirmininkas bei ornitologas Laurynas Okockis, kartu su Lietuvos žaliųjų partijos Druskininkų skyriaus nariu, gamtos fotografu, ornitologu ir nenuilstančiu gamtos mylėtoju Jonu Bilinsku vaikams pasakojo apie gamtą, paukščius ir žvėris, Lietuvos žaliųjų vykdomą jų globą žiemos metu, gamtos fotografavimą bei įdomius nutikimus gamtoje.

Vaikai, kurių susirinko apie septyniasdešimt, labai įdėmiai ir su dideliu susidomėjimu klausėsi paskaitos. Po jos jie aktyviai pabendravo su Druskininkų miesto žaliaisiais ir uždavė jiems rūpimų klausimų apie gyvūnus, gamtą ir Lietuvos žaliųjų veiklą.

Po renginio Alytaus vaikų globos namų vaikus už aktyvų dalyvavimą paskaitoje apdovanojome saldainiais bei namuose keptais, gardžiai kvepiančiais ir iš ekologiškų produktų pagamintais pyragais. Gamtos fotografas Jonas Bilinskas Alytaus vaikų globos namams padovanojo puikias, savo rankomis įrėmintas ir iš savo asmeninės fotografijos kolekcijos atrinktas įspūdingiausias nuotraukas, iš kurių vienoje iš paukščio skrydžio yra nufotografuoti ir Alytaus vaikų globos namai.

„Galiu tik patvirtinti, kad iš Alytaus vaikų globos namų parsivežėme šilčiausias ir nuoširdžiausias emocijas ir manau, kad dar ne sykį lankysimės šiuose puikiuose ir draugiškuose Alytaus vaikų globos namuose, kurių gyventojams labiausiai trūksta žmonių dėmesio ir nuoširdaus bei atviro bendravimo“, – teigė Druskininkų skyriaus pirmininkas Laurynas Okockis.

Lietuvos žaliųjų partijos Druskininkų skyriaus nariai visus Lietuvos gyventojus ragina būti labiau socialiai atsakingiems ir skirti savo brangaus laiko ir galbūt asmeninių lėšų tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Tikrai yra be galo daug užmirštų, dėmesio ir šiltų jausmų stygių jaučiančių vaikų, senelių, neįgaliųjų, kurie galbūt gyvena visai šalia jūsų ir kuriems vien pokalbis su jumis gali tapti vienu iš šilčiausių prisiminimų belaukiant didžiųjų metų švenčių.

Glob_03 (1)

Glob_04 (1)

Glob_05 (1)

Glob_06 (1)

Lietuvos žaliųjų partijos Druskininkų skyriaus informacija