Druskininkų žalieji atsiriboja nuo jų vardu besidangstančio anonimo

  • Post category:Naujienos

Druskininkietis Vilius Semeška ne juokais nustebo, kai į jo kiemą Gailiūnų kaime įžengė būrys aplinkosaugininkų, atvykusių tikrinti Žaliųjų partijos Druskininkų skyriaus vardu parašytame skunde nurodytų aplinkybių. Lietuvos žaliųjų partijos Druskininkų skyriaus pirmininkas Laurynas Okockis atsiriboja nuo tokio neteisėto partijos vardo pasisavinimo.

„Jei kritikuoji Druskininkų valdžią, anoniminiai skundai tampa įprastu reiškiniu“, – sakė aktyviai vietos politiniame gyvenime dalyvaujantis V. Semeška.

Pasak V. Semeškos, aplinkosaugininkai apžiūrėjo jo sodyboje sumontuotus valymo įrenginius bei jų dokumentus ir išvyko. Skunde melagingai kaltinama, neva jis leidžia buitines nuotekas į Nemuną.
„Inspektoriai tik dirbo savo darbą ir apgailestavo, kad taip tenka švaistyti laiką”, – pasakojo ponas Vilius.

Lietuvos žaliųjų partijos Druskininkų skyriaus pirmininkas L. Okockis teigia, kad kreipimasis, siųstas Aplinkos apsaugos agentūros Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento Druskininkų miesto agentūrai, neturi nieko bendro su Lietuvos žaliųjų partija ir jos nariais.

„Šis anoniminis skundas yra pažeidžiantis Lietuvos Respublikos teisės aktus ir darantis didelę žalą viešajam juridiniam asmeniui – Lietuvos žaliųjų partijai. Lietuvos žaliųjų partija šią situaciją vertina vienareikšmiškai neigiamai ir atsiriboja nuo šios pateiktos informacijos”, – pranešė L. Okockis.
Šį skundą V. Semeška ir L. Okockis vertina kaip nepavykusį bandymą juos sukiršinti.

Skundo tekstas stilistiškai kiek primena vienos vietinės viešųjų ryšių specialistės, mėgstančios cituoti banalius liaudiškus priežodžius ir patarles („Bijai vilko – neik į mišką” ir panašiai), rašinius: „Gal toks vienas teršėjas ir neužterš Nemuno, bet kaip sakoma lašas po lašo ir akmenį pratašo…”

Bandymai kiršinti žmones tarpusavyje pastaruoju metu mūsų mieste jau tapo įprasta praktika. Pavyzdžiui, naujienų portalo „Lrytas.lt” redakciją šią vasarą užplūdo neva „Druskonio” redakcijos pasirašyti skundai, kuriais nevykusiai bandyta kompromituoti su portalu bendradarbiaujantį „Druskininkų naujienų” redaktorių. Skundikas(-ė) matyt nesitikėjo, kad žurnalistai, užuot susirieję, sugebės viską išsiaiškinti tarpusavyje ir smagiai pasijuokti iš tokių primityvių pjudymo metodų.

Šaltinis „Druskininkų naujienos”: http://www.ana.lt/druskininkunaujienos/paskutinionumeriostraipsniai/?nid=3104