Prisijunkite prie Lietuvos žaliųjų partijos komandos „Velomaratone 2013“

  • Post category:Naujienos

Kviečiame Lietuvos žaliųjų partijos narius bei visus prijaučiančius žaliosioms idėjoms prisijungti prie rugpjūčio 25 dieną Vilniuje organizuojamos didžiausios metų dviračių šventės – „Velomaratonas 2013“.

Norintys dalyvauti „Velomaratone“ turi paskubėti ir iki rugpjūčio 15 d. užsiregistruoti interneto svetainėje www.velomaratonas.lt. Nurodę organizatorių prašomus registracijos duomenis nepamirškite pasirinkti važiavimo grupę – mėgėjų važiavimą (nemokamas). Jo maršruto ilgis – 30 km, tačiau galima važiuoti ir 1 ratą, kuris yra lygus 10 km. Taip pat registruodamiesi komandos pavadinimo laukelyje įrašykite: Lietuvos žaliųjų partija. Mėgėjų važiavime nelenktyniausime, o tiesiog smagiai ir saugiai pasivažinėsime. Starto pradžia – 11.30 val. nuo LR Seimo rūmų (Gedimino pr. 53, Vilnius).

Taip pat kviečiame „Velomaratono 2013“ dalyvius pasipuošti Lietuvos žaliųjų partijos atributika. Ją galima įsigyti Lietuvos žaliųjų partijos būstinėje (Šermūkšnių g. 6A, Vilnius).

Renginyje svarbi ne tik gera nuotaika, bet ir saugumas, todėl renginio organizatoriai primena, kad „Velomaratonas 2013“ dalyviai būtinai turi turėti apsauginius šalmus. Daugiau informacijos apie renginį rasite oficialioje „Velomaratonas 2013“ svetainėje www.velomaratonas.lt bei „Facebook“ puslapio profilyje „Velomaratonas“.