Atsinaujinusi Lietuvos žaliųjų partija jau rengiasi Savivaldybių tarybų rinkimams

  • Post category:Naujienos

Pirmajame šiais metais vykusiame LŽP Valdybos posėdyje atsakingi už komitetų darbą Valdybos nariai pristatė atnaujintą komitetų veiklą – Aplinkos ir klimato kaitos, Kaimo plėtros, Valstybės valdymo, savivaldybių bei Jaunimo komitetuose patvirtinti nauji pirmininkai, pradėti planuoti 2013 metų darbai. Kiti komitetai sprendimų dėl savo pirmininkų dar nepriėmė.

Tikimasi, kad LŽP komitetų veikla paspartės, kai bus įrengta vidinė LŽP konferencinio ryšio sistema – ją planuojama realizuoti artimiausiu metu. Tokiose konferencijose be jokių trukdžių galės dalyvauti LŽP nariai iš tolimiausių rajonų – video bei audio įrangos pagalba bus galima bendrauti neišvykstant iš savo namų ar darbo vietų, kartu analizuoti dokumentus, o esant poreikiui konferenciją net transliuoti internetu.

Taip pat, siekiant į LŽP veiklą kuo labiau įtraukti tolimesniuose rajonuose išsidėsčiusius skyrius, nuspręsta, kad artimiausias Tarybos posėdis įvyks ne Vilniuje, o kuriame nors LŽP skyriuje, esančiame geografiškai labiau centrinėje Lietuvos dalyje. Per sausio mėnesį taip pat planuojama parengti Partijos programos viziją Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimams 2015 m. Ji bus aptariama su LŽP skyrių pirmininkais ir, siekiant padėti LŽP skyriams įtraukti adekvačius, bet savo rajone aktualiausius klausimus į savo rinkimines programas, LŽP pirmininkas L. Balsys nuolat rengs susitikimus rajonuose, kur be šių klausimų bus aptariamos ir kitos tų skyrių, rajonų problemos, aktualijos ir pan.

Posėdžio metu pristatyta ir nauja už administracinius LŽP reikalus atsakinga darbuotoja Kristina Surblytė. Turėdami klausimų ar kitos informacijos LŽP nariai gali kreiptis į ją šiais kontaktais:

Pilnas komitetų bei jų pirmininkų ar kuruojančių asmenų sąrašas: http://www.lzp.lt/apie-partija/komitetai/