Įvyko IX – tasis Lietuvos žaliųjų partijos Tarybos posėdis

  • Post category:Naujienos

Š. m. vasario 9 d. įvyko IX – tasis Lietuvos žaliųjų partijos (LŽP) Tarybos posėdis. Posėdžio metu LŽP Pirmininkas Linas Balsys papasakojo apie Žaliųjų partijos finansinę padėtį, pristatė Komitetų veiklą, jų kūrimąsi ir plėtrą. Taip pat informavo Tarybos narius apie atgaivinamą bendradarbiavimą su Europos žaliųjų partija (European Green Party) – planuojama, kad artimiausiu metu bus pateikti papildomi dokumentai siekiant pabaigti stojimo į šią partiją procesą, kas reikštų, jog Lietuvos žaliųjų partija, kaip ir keletas kitų Lietuvoje tradicines politines kryptis atstovaujančių partijų, taptų ir Europinių partijų šeimos grupės nare.

Iš Lietuvos žaliųjų partijos Tarybos pirmininko pareigų atsistatydinus Sigutei Dautartaitei, Partijos pirmininkas Linas Balsys į Tarybos pirmininko vietą iškėlė Remigijaus Lapinsko kandidatūrą. Taip pat buvo pasiūlytos Almonto Kybarto, Liucijos Ramanauskienės, Ginto Umbraso, ir Martyno Nagevičiaus kandidatūros, tačiau, trims pastariesiems Žaliųjų partijos nariams atsisakius kandidatuoti, į šias pareigas didžiaja balsų dauguma išrinktas Remigijus Lapinskas.

Posėdžio metu apibrėžta ir dalyvavimo 2015 m. Savivaldybių Tarybų rinkimuose strategija – visi Lietuvos žaliųjų partijos skyriai pagal Partijos programą suformuluos savo rajone aktualiausiais klausimais bei problemomis paremtas rinkimines programas, o siekiant padėti į jas įtraukti adekvačius, bet savo rajone aktualiausius klausimus, Partijos pirmininkas Linas Balsys, kartu su kitais valdybos nariais, nuolat rengs susitikimus su skyriais ir vietos bendruomenėmis, kur be pasirengimo Savivaldybių Tarybų rinkimams bus sprendžiami ir kiti bendruomenėse iškilę klausimai, neaiškumai, problemos.

Susitikime taip pat vienbalsiai nuspręsta Lietuvos žaliųjų partijos būstinės registracijos adresą (Viršupio sodų 18-oji g. 16, Vilnius) oficialiai pakeisti į de fakto ir anksčiau buvusį Žaliųjų partijos buveinės adresą – Šermukšnių g. 6A, Vilnius.