VIRGINIJUS CESLEVIČIUS

VIRGINIJUS CESLEVIČIUS

VALDYBOS NARYS

Biografija:

Ilgametis vidaus tarnybos sistemos pareigūnas, įstaigų vadovas ir teisininkas.

Gimė 1974 metais, Kaišiadoryse. Čia baigė vidurinę mokyklą (dabartinę A. Brazausko gimnaziją), vėliau studijavo Kauno politechnikume, Mykolo Romerio universitete ir Vytauto Didžiojo universitete, kur įgijo  teisės ir vadybos magistro laipsnius.

V. Ceslevičius 25-erius metus dirbo Pravieniškių pataisos namų atvirojoje kolonijoje. Pradėjo eilinio prižiūrėtojo pareigose, vėliau kilo karjeros laiptais, kol tapo šios įstaigos vadovu.

Turi lektoriaus darbo patirties, kurią įgijo dėstydamas Kauno Kolpingo kolegijoje. Šiuo metu dirba teisininku advokatų kontoroje.

2019 m. išrinktas Kaišiadorių rajono savivaldybės tarybos nariu.

Visuomet buvo ir yra aktyvus Kaišiadorių krašto bendruomenės narys, aktyviai sportuoja – žaidžia krepšinį už rajono rinktinę.

Vedęs, žmona – medikė, šeimoje auga du vaikai.

Susipažinkite su žaliųjų kandidatais savivaldos rinkimuose

Kovą vyksiančiuose savivaldos rinkimuose Lietuvos žaliųjų partija kelia 6 kandidatus į merus ir 7 kandidatų sąrašus savivaldybėse. Kviečiame susipažinti su keliamais kandidatais ir jų programomis.   Kandidatas į Vilniaus miesto merus REMIGIJUS LAPINSKAS [button link=”http://www.lzp.lt/wp-content/uploads/2019/01/Vilnius-LZP-skrajute-perziuros-failas-19.01.09.pdf” color=”black” style=”outline” size=”large”]KOMANDA IR PROGRAMA[/button]

Plačiau »