Austėja Jonaitytė

KOMUNIKACIJOS SPECIALISTĖ
Lietuvos žaliųjų partijos Vilniaus m. skyriaus narė.

Gimė 1987 m. rugpjūčio 6 d., Vilniuje. 

2006 metais baigusi Žvėryno gimnaziją, įstojo į Vilniaus universitetą. 2010 metais įgijo komunikacijos ir informacijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį. 2012 metais baigė Vilniaus universiteto Ryšių su visuomene studijų programą ir įgijo viešųjų ryšių magistro laipsnį.

2011 metais pradėjo dirbti viešųjų ryšių specialiste įmonėje UAB „Ekspozona”.

2014-2017 m. dirbo LR aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūroje komunikacijos specialistės pareigose.

2018 m. ėjo komunikacijos specialistės pareigas LR Finansų ministerijoje.

2019 m.  buvo komunikacijos vadovė savivaldybės  įstaigoje „Vilniaus atliekų tvarkymo sistemos administratorius“.

2019-2022 m. grįžo dirbti į Aplinkos projektų valdymo agentūrą.

Baigė psichologės Genovaitės Petronienės kursus ir įgijo sertifikatą „Laisvos asmenybės programa“ (2013 m. rugsėjo mėn. – 2014 m. gegužės mėn.). Dalyvavo konsultacijų ir mokymų įmonių grupės „OVC Consulting“ mokymuose: „Asmeninis efektyvumas“, „Viešasis kalbėjimas“, „Darbuotojų motyvacijos skatinimas ir jų įsitraukimas“, „Suaugusiųjų mokymas“, „Protokolo pagrindai“, „Suinteresuotų šalių valdymas“ ir kt. Taip pat tobulino žinias žurnalisto Aurimo Perednio mokymuose tema „Bendravimas su žiniasklaida: interviu radijuje ir televizijoje“.

Nuo 2013 m. rugsėjo mėn. iki 2014 m. kovo mėn. lankė teatro studiją pas režisierę Eriką Stankevičiūtę. Mokėsi teatro pagrindų ir improvizacijos meno.


Šiuo metu itin susidomėjusi meditacija. Lanko meditacinius užsiėmimus, kuriuose ugdo savo kūrybingumą, didina sąmoningumą – gebėjimą būti čia ir dabar.
Labai mėgsta keliauti ir pažinti kitas šalis, jų tradicijas, kultūrą, vietinius žmones. Šis pomėgis glaudžiai susijęs su tuo, jog giminė plačiai išsibarstė po visą pasaulį nuo Londono iki Nairobio.

Gyvenime vadovaujasi posakiu: „Jeigu jautiesi laisvas, tuomet ir esi laisvas. Jeigu jautiesi pririštas, tuomet ir esi pririštas.“ (Šri Šri Ravi Šankaras).

Tiki būtinybe politinius sprendimus priimti atsižvelgiant į poveikį aplinkai, diegti darnios plėtros principus. Mato daug galimybių sudaryti palankias sąlygas jaunimui įsitvirtinti ir kurti savo verslą mūsų valstybėje. „Jaunimui labai svarbu atrasti savo veiklos nišą, maksimaliai išsianalizuoti galimybės ir grėsmes bei tiksliai žinoti, nuo ko reikėtų pradėti realizuoti savo sumanymą. Kiekvieno jauno žmogaus širdyje yra verslumo ugnelė, kurią tinkamai įžiebus užsikurs noras steigti savo verslą ir dirbti savo šalies labui“ – sako Austėja.

Kraujo donorystė – dovana, galinti išgelbėti gyvybę

Kiekvieną dieną kraujo reikia daugiau nei 200 žmonių; kraujo perpylimo prireikia ligoniams po sunkių chirurginių operacijų, gimdyvėms, nudegusiems, sužeistiems ir įvairiomis ligomis sergantiems žmonėms. Vienintelis kraujo gavimo šaltinis – kiti sveiki žmonės. #LŽP Vilniaus skyriaus nariai Smiltė Doveikienė, Austėja Jonaitytė,

Plačiau »

Lietuvos žalieji minėjo Vasario 16 – ąją!

Lietuvos žalieji su džiaugsmu minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną! Vasario 16 -ąją praleidome žygiuodami Neries regioniniu parku, dalyvavome trijų Baltijos šalių vėliavų pakėlimo ceremonijoje. Dalinamės pakiliomis dienos akimirkomis:

Plačiau »

Pasisakėme prieš gyvūnų kankinimą gyvose prakartėlėse

Gruodžio 3 dieną Druskininkuose įžiebta Kalėdų eglė. Tačiau šventė buvo nevisiems. Nepaisydama išankstinio raštiško Lietuvos žaliųjų partijos kreipimosi, savivaldybė šventinę atmosferą kūrė gyvūnų baimės sąskaita – įrengta gyva lauko prakartėlė, kurioje įkurdinta avis ir du ėriukai. Savo nepritarimą šiems savivaldybės

Plačiau »